Balkon czy niewielki taras to doskonała przestrzeń do zaaranżowania miejsca wypoczynkowego – przekonują architekci i producenci mebli. Szukając wygodnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na kokon na balkon – ten nowoczesny i oryginalny mebel jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych i cenionych przez klientów. Dlaczego?

Kokon na balkon – odważ się bujać w obłokach!

Nie ma wątpliwości, że kokon na balkon to dzisiaj jeden z najbardziej oryginalnych mebli na polskim rynku – jest on skonstruowany w taki sposób, aby wygodnie siedzieć w kokonie umieszczonym nad ziemią, bujać się. Kokon na balkon przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom – to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w każdej przestrzeni: na balkonie, w ogrodzie, na werandach.

Jak skonstruowany jest kokon na balkon? Jego konstrukcja to aluminiowy stelaż malowany proszkowo – ten rodzaj tworzywa zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Aluminium jest lekkie, przez co i waga mebla nie jest wysoka. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, która nie chłonie brudu, wilgoci. Wnętrze kokonu możemy uzupełnić o koce i poduszki, przez co odpoczynek wewnątrz będzie jeszcze przyjemniejszy. Kokon ochroni nas nie tylko przed silnym słońcem, ale i podmuchami wiatru. W okresie jesieni oraz zimy kokon balkonowy warto wnieść do pomieszczenia – to świetny sposób na przedłużenie lata i cieszenie się meblem przez cały rok! Alternatywnie możemy kokon okryć pokrowcem ogrodowym.

Meble w doskonałych cenach

Jak kupić meble ogrodowe w dobrej cenie? Z pewnością warto meble ogrodowe z ekspozycji – są to meble w showroomach i sklepach, które możemy obejrzeć na żywo. Dobrym pomysłem jest też skorzystanie z promocji i obniżek cen, które pozwolą nam na zaoszczędzenie kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych!

Comments are closed.

https://assm2012.pl/praktyczne-kuchnie-jak-zaaranzowac-dane-wnetrze/ https://ndsworlds.com/jaki-zestaw-mebli-kuchennych-wybrac/ https://adoptionua.com/mlodziezowe-sypialnie-nowoczesne-wybieramy-lozko-dla-nastolatka/