Podczas aranżowania mieszkania czy domu, warto szczególną uwagę poświęcić na pokój dzienny czy salon. Przestrzeń ta służyć może na wiele sposobów! Salon to przede wszystkim miejsce odpoczynku i relaksu, ale też strefa spotkań w gronie znajomych. Jak zaaranżować takie miejsce, by korzystali z niego wszyscy domownicy? Podstawą są odpowiednie meble.

Rozbudowane kolekcje meblowe

Pierwszym zakupem do salonu czy pokoju dziennego powinny być meble. Rozbudowane kolekcje meblowe z pewnością zaskoczą i dadzą wiele możliwości aranżacji. w kolekcjach znaleźć można przede wszystkim obszerne szafy, ale też komody, stoły, stoliki, regały. Meble takie tworzone są z wysokiej jakości płyt meblowych laminowanych i lakierowanych, a same płyty są odporne na ścieranie, uszkodzenia, wnikanie brudu. Meble mogą być też tworzone z litego drewna. Kolekcje meblowe tworzone są w oparciu o najnowsze trendy, bez trudu więc znaleźć można meble wpisujące się w styl loftowy, skandynawski czy nowoczesny. Projektanci wskazują, jak grupowane są meble – segmenty pokojowe to gotowe kolekcje, które pozwolą na wykreowanie praktycznej przestrzeni.

Jak stworzyć przytulne miejsce wypoczynkowe w salonie?

Meble do salonu to jedno zagadnienie – drugim są komplety wypoczynkowe, które pozwolą na wygodne oglądanie telewizji, czytanie książek czy przesiadywanie w gronie rodziny wieczorami. Tu również zaskoczy szeroki wybór – dostępne są sofy dwuosobowe, trzyosobowe, sofy narożne, fotele. Meble wypoczynkowe dostępne są w rozbudowanych opcjach, np. narożnik z funkcją relaks. Jest to mebel z wysuwanymi podnóżkami i zagłówkami, co znacząco przekłada się na poziom komfortu. Takie sofy pozwolą przybrać wygodną pozycję. Inną propozycją są narożniki z funkcją spania, które wieczorami zmieniają się w wygodne łóżka.

Comments are closed.

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/