Często przewozisz swoje cenne przedmioty w walizce? Zapewne wiele razy doszło do sytuacji, w której sprzęt uległ uszkodzeniu. Ciężko tego uniknąć podczas częstych podróży. Niezależnie czy posiadasz zestaw narzędzi, sprzęt fotograficzny drona czy inny specjalistyczny sprzęt, oferta wkładów do walizek firmy Protective Foam Solutions będzie  świetnym rozwiązaniem. Koniec z poobijanym i porysowanym sprzętem! Poznaj właściwości wkładów do walizek z pianki PE i nie martw się więcej o swoje drogocenne przedmioty.

Pianka do wypełniania walizek na wymiar

Pianka do walizek której używamy w naszych produktach to wysoce odporny materiał. Jest on jednak na pewnym etapie produkcji bardzo elastyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie nadać wkładowi precyzyjny kształt. Cały proces oparty jest na dokładnym skanie 3D, który oddaje co do milimetra wymiary i kształt danego przedmiotu. Dzięki zastosowaniu tej najnowszej technologi pianka wypełni całą przestrzeń pomiędzy przewożonym przedmiotem a ścianami walizki tworząc idealną formę, przez co sprzęt umieszczony w niej nie porusza się podczas transportu, co niweluje do minimum ryzyko uszkodzenia. 

Właściwości pianki PE

Kluczowe w całym procesie tworzenia wkładów są pianki polietylenowe. Pianka PE posiada szczególne właściwości, dzięki którym idealnie sprawdza się w tego typu opakowaniach. Jest przede wszystkim odporna na ścieranie, przez co żywotność takiej walizki zdecydowanie wzrasta, a wycięta forma nie zmienia kształtu i nie luzuje się. Materiał ten wykazuje również zadziwiającą odporność na wstrząsy, skutecznie je absorbując. Pozwoli to na używanie naszych produktów nawet w ekstremalnych warunkach. W kwestii wizualnej także potrafi zachwycić. Pianki dostępne są w różnych kolorach, co pozwoli klientowi dopasować wkład według własnego stylu i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych opakowań – Protective Foam Solutions.

Comments are closed.

https://san-escobar.com/czy-ubezpieczenie-szkolne-jest-obowiazkowe/ kancelarie prawne katowice Mała łazienka – inspiracje