Okres wiosny i lata to najlepszy czas na to, by jak najwięcej czasu spędzać blisko natury. Przydomowy ogród czy taras pozwolą na korzystanie z tego czasu w najlepszy sposób. Szukając idealnych mebli ogrodowych, warto postawić na rogówki ogrodowe. Praktyczne rogówki zmienią odbiór przestrzeni i zagwarantują wygodę.

Rogówki ogrodowe z technorattanu – nowoczesne meble ogrodowe

Pierwszą propozycją na rogówki ogrodowe są komplety technorattanowe. Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników od wielu lat. Dzisiaj projektanci proponują meble technorattanowe w odświeżonej wersji, dopasowanej do najnowszych trendów. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, w których znaleźć można zarówno elementy odpowiednie do ogrodu, jak i tarasu czy na balkon. W kompletach technorattanowych znajdziemy rogówki ogrodowe, jak również leżanki ogrodowe, fotele, krzesła, stoły i stoliki kawowe, kosze ogrodowe czy donice. Meble technorattanowe dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwoli na ich dopasowanie do istniejącej aranżacji. Technorattan to tworzywo wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, uszkodzenia. Na długi czas zachowa ono doskonałą formę.

Rogówki ogrodowe w konstrukcji modułowej

Szukając mebli nowoczesnych i niebanalnych, warto znaleźć rogówki ogrodowe modułowe. Ten rodzaj mebli zaskoczy zarówno designerskim wyglądem, jak i świetnymi parametrami technicznymi. Meble modułowe to kolekcje składające się z dwóch lub większej ilości elementów, które mogą być łączone ze sobą lub wykorzystywane są oddzielnie. Meble modułowe najczęściej posiadają lekkie konstrukcje aluminiowe, dzięki czemu elementy zestawu nie są ciężkie i można przenosić je z miejsca na miejsce bez większego trudu.

 

Comments are closed.