Skóra wraz z wiekiem traci poziom nawilżenia, przez co szybciej pojawiają się na niej niedoskonałości, takie jak zmarszczki. Zmniejsza się ilość naturalnego wypełniacza w skórze – kwasu hialuronowego. Mezoterapia igłowa to świetny sposób na jego szybkie uzupełnienie i przywrócenie twarzy młodego wyglądu. Przedstawiamy rewelacyjny zabieg Neuvia Hydro Deluxe.

Jakie właściwości ma kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja, naturalnie występująca w skórze i odpowiadająca za jej właściwe nawilżenie. Ma ona niezwykłe właściwości wiązania wody w skórze. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy służy do zabiegów odmładzających. Wstrzyknięty pod skórę doskonale łączy się z wodą i zatrzymuje wilgoć w skórze.

Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej, np. podczas zabiegu mezoterapii, z którego skorzystasz w warszawskiej Klinice Miracki, ma za zadanie:

 • pobudzać procesy regeneracyjne,
 • zagęszczać i ujędrniać skórę,
 • zmniejszać widoczność zmarszczek,
 • uzupełniać ubytki tkankowe,
 • poprawiać napięcie skóry,
 • głęboko nawilżać skórę,
 • odświeżać i odmładzać cerę.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której specjalista wyklucza ewentualne przeciwwskazania. Ponieważ podczas mezoterapii dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, zabieg powinien być wykonywany przez osobę, posiadają przygotowanie medyczne, np. przez specjalistę medycyny estetycznej.

Specjaliści z Kliniki Miracki polecają zabieg z użyciem preparatu Neuvia Hydro Deluxe. Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym w ich wykonaniu to mało inwazyjny zabieg odmładzający, którego celem jest regeneracja, nawilżenie i dożywienie skóry. Preparat podawany jest w formie wielu powierzchniowych zastrzyków do mezodermalnej warstwy skóry. Następnie specjalista skrupulatnie rozprowadza kwas hialuronowy w danym miejscu. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Bezpośrednio po mezoterapii igłowej skóra jest lekko obrzęknięta i zaczerwieniona. Stan ten trwa przez kilka dni i jest naturalnym efektem działania kwasu hialuronowego. Przez pierwsze doby po zabiegu nie należy ugniatać ani masować skóry. Należy też stosować specjalne preparaty łagodzące. Po mezoterapii kwasem hialuronowym twarz staje się zrewitalizowana, głęboko nawilżona, odzyskuje utraconą sprężystość i gładkość. Dla uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię zabiegów – o ich liczbie i częstotliwości decyduje lekarz.

Zalety zabiegu Neuvia Hydro Deluxe

 • Neuvia Hydro Deluxe zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy, który odpowiada za długotrwałość efektów i wysoką skuteczność zabiegu.
 • Bezpieczna procedura – pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty przy minimum ryzyka powikłań lub działań niepożądanych.
 • Podczas mezoterapii kwasem hialuronowym nie tylko dostarczana jest dawka nawilżacza, ale też aktywowana zostaje produkcja kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone.
 • Kwas hialuronowy jest substancją bezpieczną dla ludzkiego organizmu, ponieważ występuje w nim naturalnie. Reakcje alergiczne i inne działania niepożądane są niezwykle rzadkie.
 • Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i o każdym rodzaju skóry – nawet ze skórą wrażliwą i naczynkową.
 • Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki – skóra wygląda na podrażnioną zaledwie przez kilka dni. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby od razu po zabiegu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Więcej na temat mezoterapii kwasem hialuronowym dowiesz się od specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie – zapraszamy do kontaktu: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-ursynow-aleja-ken/

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/Comments are closed.

Metalowy wieszak na ręczniki Stolik nocny z półką w stylu loft zobacz