Styl industrialny to propozycja, która sprawdza się zarówno w dużych domach, jak i klasycznych mieszkaniach blokowych. Olbrzymia ilość inspiracji na styl loft pozwoli na wybranie niebanalnych rozwiązań i mebli. Wąska konsola to jedna z wielu propozycji, które mają dla klientów projektanci mebli. Wąska konsola jest meblem o wysokiej funkcjonalności, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Gdzie sprawdzi się najlepiej wąska konsola?

Wnętrza loftowe intrygują, zachwycają detalami i zmieniają charakter budynku. Zaprojektowanie takich wnętrz jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Styl loftowy uznawany jest za surowy, jednak poprzez odpowiednie dodatki i kolory można nadać mu przytulności. Czym charakteryzuje się styl loftowy? Przede wszystkim są to wnętrza o stonowanej kolorystyce czerni, bieli, szarości, beżu. W przypadku stylu industrialnego stosowane są też bardzo konkretne tworzywa i materiały: naturalny kamień, beton, szkło hartowane, stal, lite drewno. Rolę dekoracji we wnętrzach loftowych przejmują meble oraz rośliny. Wąska konsola idealnie wpisuje się w styl industrialny i podnosi estetykę każdego pomieszczenia.

Jak zaprojektowana jest wąska konsola i jak ją wykorzystać?

Wąska konsola to mebel oparty na metalowej konstrukcji. Metalowe profile są zabezpieczone przed działaniem korozji, odkształcaniem. Blaty i półki konsoli tworzone są z litego drewna – najczęściej jest to drewno dębowe lub bukowe, których jasny kolor wspaniale prezentuje się z ciemniejszą ramą. Wąska konsola może być też uzupełniona o dekoracyjną półkę wykonaną z perforowanego metalu. Taki detal nadaje meblom jeszcze ciekawszej oprawy. W zależności od pomieszczenia, konsola może pełnić różne funkcje. W przedpokojach będzie miejscem, gdzie odkładane są klucze i poczta, w sypialniach pozwoli na eksponowanie ramek ze zdjęciami i pamiątek z podróży.

 

Comments are closed.

https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ owiesci.com.pl