Dla wielu osób, nowoczesna biała kuchnia to coś absolutnie koniecznego, dzięki czemu będzie można cieszyć się wygodnym i estetycznym wnętrzem. Inne osoby zachowują jednak powściągliwy optymizm, uznając biel za zbyt nudną i zbyt często spotykaną.

Spójna, surowa stylizacja

Nowoczesna biała kuchnia może stać się miejscem, które będzie surowe w swoim odbiorze. Nie musi to jednak oznaczać tego, że takie pomieszczenie będzie chłodne. Wręcz przeciwnie – jest wiele osób, które wręcz kochają takie ascetycznie urządzone miejsca. Wszystko urządzone w bieli, z różnymi fakturami, z delikatnymi, srebrnymi wstawkami pod postacią okapu kuchennego i lodówki. Chociaż, jeżeli ktoś bardzo mocno by się uparł, to znalazł by takie urządzenia, dostępne również w kolorze białym. Warto jednak pozwolić sobie na takie drobne wstawki, aby całe pomieszczenie nie “zlało” się bez żadnego wyrazu. 

Nowoczesna biała kuchnia w stylu angielskim

Z drugiej strony jest jednak coś zupełnie innego. Coś, co sprawi, że pomieszczenie kojarzyć się będzie z pobytem na wsi, w czasach dzieciństwa. Gdzie w pomieszczeniu panował gwar, a na kuchence zawsze wesoło pyrkotał garnek ze smaczną potrawą. Ileż to osób marzy o takim miejscu? Teraz można z powodzeniem pomyśleć o realizacji takiego marzenia. Najlepiej w połączeniu z elementami drewnianymi. Takie blaty robocze w kolorze naturalnego, jasnego drewna, czy też stół z krzesłami, będą stanowić bardzo ciekawy kontrast, wprowadzający jeszcze bardziej przytulny klimat do całego pomieszczenia. 

 

Comments are closed.

netrza.pl Industrialna półka typu loft do łazienki ard.net