Ważnym elementem wyposażenia zewnętrznych przestrzeni są meble. Krzesła, stoliki, huśtawki i coraz popularniejsze kanapy stwarzają optymalne warunki do relaksu i nadają przestrzeni atrakcyjności. Meble ogrodowe powinny z jednej strony wyróżniać się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, a z drugiej – modnym wzornictwem. Wszystko to, czego można oczekiwać od nowoczesnego wyposażenia ogrodowego, zawierają w sobie meble z technorattanu. Dlaczego warto wybrać do swojego ogrodu właśnie technorattanowy komplet? Sprawdź!

Solidne meble na lata

Technorattan jest syntetycznym tworzywem o naturalnym, ciepłym wykończeniu, dlatego doskonale współgra z zielonym otoczeniem. W odróżnieniu od swojego pierwowzoru, czyli egzotycznego rattanu, produkowane fabrycznie „pędy” są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, skrajne temperatury i woda. Co ważne, nie musisz zaprzątać sobie głowy impregnacją mebli ani zabezpieczaniem ich poza sezonem. Wszelkie zabiegi impregnacyjne ograniczają się w tym przypadku do przecierania zabrudzonych mebli wilgotną ściereczką. Co ważne, rattan składa się ze zwartych włókien, które nie chłoną zanieczyszczeń, więc pozbycie się wszelkich plam jest dziecinnie proste.

Z myślą o środowisku

Wybierając wysokiej jakości meble technorattanowe, wyświadczasz małą przysługę Matce Naturze. W procesie produkcji nie biorą udziału żadne związki, które mogłyby zaszkodzić planecie. Ponadto, po wyjątkowo długim okresie użytkowania technorattanowe meble mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji.

Comments are closed.

https://www.rmfclassic.pl/polecamy/Inne live url https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/