Przydomowy ogród może stać się rewelacyjnym miejscem do spotkań w gronie rodziny czy znajomych – wystarczy odpowiednia aranżacjach. Meble ogrodowe z wysokim stołem to ciekawa propozycja, która pozwoli na wykreowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej. Jakie meble są obecnie najchętniej wybierane?

Meble ogrodowe z wysokim stołem – idealne miejsce do podawania posiłków

Wysoki stół oraz dopasowane do niego krzesła ogrodowe pozwolą na stworzenie funkcjonalnej strefy wypoczynkowej. W takim miejscu możliwe stanie się podawanie posiłków, ale też zapraszanie bliskich na słodkie poczęstunki oraz na kawę. Jak sprawić, by przestrzeń taka zachwycała wizualnie? Doskonałym pomysłem okażą się meble ogrodowe z wysokim stołem – komplety takie dostępne są w różnych opcjach, co pozwoli na wykreowanie niebanalnej aranżacji. Jedną z ciekawszych propozycji jest komplet, w którego skład wchodzi stół z blatem z drewna eukaliptusowego. Stół taki oparty jest na stabilnym, metalowym stelażu malowanym proszkowo. Blat tworzą deski z egzotycznego drewna eukaliptusowego w jasnym kolorze. Stół ten zestawiono z designerskimi krzesłami, w których siedziska i oparcia wykonano z trwałej liny polipropylenowej. Lina nie naciąga się, nie wchłania wilgoci. Struktura siedziska i oparcia pozwala na stałe wentylowanie pleców użytkownika. Konstrukcja krzeseł oparta jest na aluminiowych profilach.

Technorattanowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Szukając inspiracji na nowoczesny ogród, warto postawić na technorattanowe meble ogrodowe z wysokim stołem. Komplet taki składa się z kwadratowego, obszernego stołu oraz modułowej sofy, do której dodatkowo można dostawić wygodne pufy. Meble technorattanowe świetnie wpisują się w najnowsze trendy – lekkie, aluminiowe stelaże pokryte są plecionką syntetyczną, której nieporowata struktura nie wchłania brudu. Tak zaprojektowane meble są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

 

 

Comments are closed.

zobacz lenaogrod.com.pl diopieknanr5.pl