Depilacja laserowa jest zabiegiem, na który decyduje się coraz większa liczba kobiet, ale i mężczyzn. W zasadzie zarówno ona, jak i tradycyjne metody depilacji pozwalają na pozbycie się włosów z powierzchni skóry człowieka. Jednak różni je jedna, bardzo ważna kwestia – depilacja laserowa to proces permanentny i po przeprowadzeniu serii zabiegów włosy już nigdy nie odrosną. Jest niejako inwestycją na całe życia, która z biegiem czasu się zwróci. Przecież regularna wymiana żyletek czy zakup pianek i wosków to też narastające koszty. Dodatkowo regularna depilacja takimi metodami wiąże się z utratą czasu – a czas to pieniądz.

Proces depilacji laserowej krok po kroku

Wszystko zaczyna się od wyboru salonu depilacji laserowej. W nim na początku osoba wykonująca zabieg informuje klienta o najważniejszych punktach i zasadach. Zaleca, aby przed zabiegiem nie poddawać się promieniowaniu słonecznemu w każdym tego słowa znaczeniu – nie chodzi tylko o opalanie i solarium, ale nawet przechodzenie w gorący i słoneczny dzień na spacer. Poleca się zasłaniać dane miejsca bądź używać kremu z wysokim filtrem. Dodatkowo wbrew pozorom trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaprzestać depilacji danego miejsca na długi czas aby nie zakłócić naturalnego wzrostu włosa. W przypadku twarzy rezygnuje się na 4 tygodnie, a reszty ciała nawet na 6 tygodni. Zabrania się również korzystania z peelingów i leków rozrzedzających krew takich jak kwas acetylosalicylowy czy klopidogrel. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

Do przeciwskazań należy cukrzyca, ciąża, wszystkie choroby skóry, farmakologia lekami fototoksycznymi i karmienie piersią. Jeśli spełniło się te wszystkie kroki można śmiało przystępować do serii zabiegów. Z reguły aby uzyskać satysfakcjonujący efekt wystarczy umówić się na od 4 do 8 wizyt odłożonych w czasie.

Depilacja laserowa Warszawa – Mokotów

Mokotów to dzielnica Warszawy, w której można znaleźć najbardziej profesjonalne salony depilacji w Polsce. Polecana jest sieć depilacja.pl, która posiada najwyższej jakości usługi i najnowocześniejsze lasery. Decydując się na zabieg depilacji laserowej warto wybrać sprawdzone miejsca.

Comments are closed.